Inovatívne zdravotnícke pomôcky a výživové doplnky

Degenerácia makuly sa dá oddialiť aj prírodnou cestou

Makulárna degenerácia, označovaná aj AMD, sa prejavuje s narastajúcim vekom takmer u každého človeka. Postihuje centrálnu časť sietnice, zväčša na jednom oku ale druhé oko je postihnuté v priebehu nasledujúcich rokov.

AMD sa prejavuje postupným poklesom centrálnej zrakovej ostrosti. Preložené do ľudskej reči – pacient vidí v strede svojho videnia tiene alebo čierne škvrny.

Na rozvoj ochorenia má vplyv vek, životospráva, genetická predispozícia, pohlavie, cukrovka alebo kardiovaskulárne ochorenia.

Postupne sa pridáva rozmazané videnie a problémy s videním za šera.

Dá sa nástup AMD spomaliť?

Je to samozrejme možné, napriek tomu, že veľký vplyv má genetika. Správne vyvážená strava zložená z kelu, špenátu, kukurice, či papriky je jednou z ciest. Táto zelenina obsahuje tzv. luteín.

FloraGLO Luteín je prírodná zložka pre doplnky videnia.

S podporou viac ako 20 rokov výskumu je to jedna z najbezpečnejších a najdôveryhodnejších značiek luteínu. FloraGLO Luteín je extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho, ktorý poskytuje rovnakú vstrebateľnú formu luteínu.

Sledovať príjem luteínu na dennej alebo týždennej báze je takmer nemožné.

V takom prípade je najlepším riešením príjem luteínu vo forme špeciálnych luteínových preparátov, ktoré slúžia ako doplnok stravy.


VEDELI STE, ŽE?

Európska populácia prijíma 2mg luteínu denne. „Bezpečným“ množstvo je ale 5 násobne vyššie.


Výživový doplnok pre oči EAGLE EYE VISION je vynikajúcou možnosťou ako mať záruku pravidelného príjmu všetkých dôležitých prvkov pre váš zrak. Stačí jedna kapsulka denne a váš zrak dostane výživu pre svoje správne fungovanie. Produkt je bezlaktózovýbez glutánu. Ale zato s viac ako 19 prvkami, ktoré pomáhajú správnej kondícii zraku.

Odporúčame balenie 5ks, ktoré vám vystačí na ďalších 5 mesiacov a pritom ušetríte 15 €.

Presvedčte sa na „vlastné oči“ o účinkoch výživového doplnku pre oči EAGLE EYE VISION.

[woo_products id=”000005″ class=”” list_layout=”1/4″ pagination=”false” list_orderby=”date” list_order=”DESC” item_per_page=”16″ categories=”56″ ids=””]

Prihláste sa na odber noviniek

Záleží nám na ochrane vašich údajov. Prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov.

lunamedic

Firma lunomedic s.r.o. sa zaoberá predajom inovatívnych zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov od renomovaných slovenských a zahraničných výrobcov, ktoré sú vyrábané za prísnych kritérií. V produktoch sú používané tie najkvalitnejšie extrakty surovín, čím chceme zabezpečiť maximálnu kvalitu pre Vás.

Kontaktné údaje

© 2023 lunomedic.sk | Všetky práva vyhradené