Inovatívne zdravotnícke pomôcky a výživové doplnky

+421 908 963 918     office@lunomedic.sk     English English

BALÍČEK Ocuvers drops Relief – 3ks

Zľava!

37.50  31.50 

BALÍČEK Ocuvers drops Relief – 3ks

Prečo by Ocuvers drops Relief nemal chýbať u vás doma?

  • dopĺňajú slznú vrstvu vďaka elektrolitom
  • pôsobí ako prevencia pri zápaloch očí
  • vďaka 0,21% kyseliny hyalurónovej pomáha pri syndróme suchého oka
  • bez konzervantov, použiteľnosť 6 mesiacov od otvorenia

Obsah: 3 x 10ml

Zloženie:
Sterilný izotonický roztok s obsahom cistenej vody, chloridu sodného, chloridu vápenatého, chloridu horecnatého, forforecnanu sodného, citrátu konzervant, sorbitolu a hyaluronátu sodného 2,1mg/ml. Neobsahuje BPA (bisfenol A), ftalátz ani borátové konzervanty.

Dávkovanie:
Kontaktujte svojho oftalmológa alebo optika v prípade, že máte potrebu kvapkat viac ako 10 kvapiek denne. Ocuvers kvapky Relief sa môžu používat 6 mesiacov po prvom otvorení. Pri aplikácii ocuvers kvapky Relief nezaklánajte hlavu dozadu.

Kategórie: ,
Popis

Popis

Očné kvapky s 0,21% kyseliny hyalurónovej

Dávkovanie, postup a doba používania:

Kontaktujte svojho oftalmológa alebo optika v prípade, že máte potrebu kvapkať viac ako 10 kvapiek denne. Ocuvers kvapky Relief sa môžu používať 6 mesiacov po prvom otvorení. Pri aplikácii Ocuvers kvapky Relief nezakláňajte hlavu dozadu.

Indikácie

Ocuvers kvapky Relief sú viskóznym komfortným roztokom bez obsahu konzervantov pre lubrikáciu a zvlhčenie očí. Ocuvers kvapky RELIEF boli vyvinuté pre obnovenie prirodzenej vlhkosti oka, čím sa predchádza symptómom suchého oka, ako pálenie, slziace unavené oči a pocit cudzieho telesa v oku. Ocuvers kvapky Relief sa môžu používať aj s kontaktnými šošovkami akéhokoľvek typu a materiálu.

Príbalový leták
Príbalový leták 2