Inovatívne zdravotnícke pomôcky a výživové doplnky

+421 908 963 918     office@lunomedic.sk     English English

BALÍČEK Ocuvers spray – lipostamin 3ks

Zľava!

34.50  27.00 

Ocuvers spray lipostamin – alternatíva očných kvapiek.

Obsah: 3 x 15ml

Zloženie:
Phospholipidkomplex, výťažky z rastlín: capparis spinosa (Kapara Tŕnistá), helychrysum italicum (Slamiha), euphrasia officinalis (Očianka lekárska), glyccyrrhiza glabra (Sladovka Hladkoplodá)
Izotonický roztok vyrovnaný boritanom na hodnotu pH 7,2

Dávkovanie:
Držte sprej vo vzdialenosti asi 10 cm od oka , smerom do vnútorného kútika. Nastriekajte raz alebo dvakrát na zatvorené oko. Potom pár krát požmurkajte. Aplikáciu opakujte podľa potreby aj niekoľkokrát denne. Pri prvom použití niekoľkokrát napumpujte, aby sa pumpička naplnila.

Katalógové číslo: 000008 Kategórie: , ,
Popis

Popis

POUŽÍVANIE – v porovnaní s očnými kvapkami je používanie veľmi jednoduché, sprej stačí nastriekať zo vzdialenosti
cca 10 cm , smerom do vnútorného kútika oka. priamo na zatvorené oči. Potom pár krát požmurkajte, aby sa lipozómy mohli dostať na okraj viečka. Pri dopade na oko sa rozloží umelá slzná vrstva aj na povrch oka. Používanie sa môže opakovať aj viackrát za deň.

Pri pravidelnom používaní sa vytvára tenká ochranná vrstva, ktorá chráni povrch oka pred alergénnymi látkami a zmierňuje podráždenie.

Bez konzervantov, po otvorení možnosť používať až 2 roky, vydržia 3x dlhšie ako bežné kvapky.

Príbalový leták

Príbalový leták

Ocuvers spray lipostamin

Očný sprej s obsahom lipozómov a euphrasia.
Výrobok zostáva po prvom použití sterilný.

Účinné látky

Phospholipidkomplex, výťažky z rastlín: capparis spinosa (Kapara Tŕnistá), helychrysum italicum (Slamiha), euphrasia officinalis (Očianka lekárska), glyccyrrhiza glabra (Sladovka Hladkoplodá)
Izotonický roztok vyrovnaný boritanom na hodnotu pH 7,2

Zloženie a obsah

15 ml očný roztok v spreji

Indikácie

Sprej na oči a očné viečka založený na lipozómoch a výťažkoch z rastlín. Práve tie pomáhajú pri liečbe alergií spôsobených peľmi, prachom a inými vonkajšími faktormi. Pri pravidelnom užívaní očného spreja sa vytvára tenká ochranná vrstva na povrchu oka, ktorá ho chráni pred alergénnymi látkami.

Dávkovanie, spôsob a doba užívania

Držte sprej vo vzdialenosti asi 10 cm od oka. Nastriekajte raz alebo dvakrát na zatvorená oko. Aplikáciu opakujte podľa potreby aj niekoľkokrát denne. Pri prvom použití niekoľkokrát napumpujte, aby sa pumpička naplnila.

Vedľajšie účinky

Pri nadmernom užívaní neboli zistené žiadne vedľajšie účinky.

Predávkovanie

Neboli potvrdené žiadne prípady predávkovania.

Trvanlivosť a skladovanie

Výrobok užívajte len do dátumu spotreby uvedenom na obale. Dátum spotreby nájdete na fľaštičke vedľa symbolu presýpacích hodín. Udržujte v suchu pri izbovej teplote.

Upozornenie

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevystavujte teplu ani priamemu slnečnému žiareniu. Nepožívajte. Nepoužívajte po dátume spotreby. Nepoužívajte pri alergiách alebo precitlivenosti na jednotlivé zložky. Nepoužívajte s vode odolným make-upom, lipozómy môžu preniesť jednotlivé zložky do oka.

Video

Video

Použitie a aplikácia Ocuvers spray