Inovatívne zdravotnícke pomôcky a výživové doplnky

Očná chirurgia

Vízia, ktorá odhaľuje naše vnímanie reality

Sme distribútorom viskoelastických roztokov pre oftalmologické zákroky ako aj roztokov na intraartikulárne použitie, ktoré sú výsledkom kontinuálneho výskumu a vývoja priemyslu zameraného na výrobu zdravotníckych pomôcok.

Ste očný chirurg alebo sa venujete liečbe očí?

Vyplňte nasledujúci formulár a my vám vypracujeme výhodnú cenovú ponuku
trpyanova modra Blue rhexis

Roztok trypánovej modrej Blue rhexis

Blue Rhexis (roztok trypánovej modrej) 0,06% je sterilný roztok trypánovej modrej (kyslé farbivo di-azo skupiny). Blue Rhexis je selektívny prostriedok na farbenie tkanív, ktorý sa používa ako lekárska pomôcka v oftalmológii pre chirurgických zákrokoch.

Každý ml 0,06% roztoku Blue Rhexis obsahuje 0,6 mg trypánovej modrej. Ph 6,8-7,8. Blue Rhexis je určený na prednú kapsulu šošovky, pričom farbí každú časť kapsuly, ktorá prichádza do styku s farbivom. Prebytočné farbivo sa vymyje z prednej komory. Farbivo nepreniká do kapsuly, čo umožňuje vizualizáciu prednej kapsuly na rozdiel od nezafarbenej kôry šošovky a vnútorného materiálu šošovky.

Molekulárna hmotnosť: 960,8
Dostupný v objeme 1ml liekovka alebo 1ml PFS.
Skladovanie: skladujte pri teplote 20°C až 25°C

Prihláste sa na odber noviniek

Záleží nám na ochrane vašich údajov. Prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov.

lunamedic

Firma lunomedic, s.r.o. sa zaoberá predajom inovatívnych zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov od renomovaných slovenských a zahraničných výrobcov, ktoré sú vyrábané za prísnych kritérií. V produktoch sú používané tie najkvalitnejšie extrakty surovín, čím chceme zabezpečiť maximálnu kvalitu pre Vás.

Kontaktné údaje

© 2023 lunomedic.sk | Všetky práva vyhradené