Inovatívne zdravotnícke pomôcky a výživové doplnky

+421 908 963 918     office@lunomedic.sk    

Podporte výživu očí luteínom a celým radom vitamínov

Podporte výživu očí luteínom a celým radom vitamínov

vyziva oci - eagl eye lutein vyzivovy doplnko pre oci

Výživové doplnky sa posledné roky dostávajú do popredia a pomáhajú doplniť vitamíny a minerálne látky v prípade, že ich neprijímame dostatok vo forme stravy.

Zrak patrí medzi najdôležitejšie zmysly vo vašom tele. Preto bola len otázka času, kedy sa na trh dostanú výživové doplnky, ktoré pomáhajú zraku.

Oko je tak zložitý orgán tela, že aj pre jeho výživu je potrebné špecifické spektrum vitamínov, koenzýmov a minerálnych látok a to samozrejme v odporúčanom množstve.

Na slovenský trh sme minulý rok uviedli výnimočný výživový doplnok pre oči – EAGLE EYE LUTEIN.

Ten v sebe ukrýva vitamíny a minerály, o ktorých si povieme neskôr. Výnimočnosť EAGLE EYE LUTEIN-u spočíva v najdôveryhodnejšom a najbezpečnejšom luteíne, ktorý je predmetom výskumu vedcov už viac ako 20 rokov. Jeho názov znie FloraGLO luteín. Ako už názov napovedá – jedná sa o prírodný extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho. Môžete sa spoľahnúť, že sa nevyrába z geneticky modifikovaných potravín. Je bezlepkový a samozrejme vhodný aj pre vegetariánov, kvôli svojmu rastlinnému pôvodu.

Tento luteín je priekopnícky. Prirovnali by sme to k NASA v rámci výskumu vesmíru – prvý na mesiaci, prví na Marse.

Vrátime sa späť k vitamínom. Tie znižujú oxidačný stres ( pôsobia ako antioxidanty ) a doslova chytajú voľné radikály, ktoré spôsobujú starnutie buniek.

Vo výživovom doplnku nájdete 8 druhov B vitamínov, E vitamín, ktorého hlavným prínosom je antioxidačná funkcia. Celý rad vitamínov dopĺňa vitamín C.

Ešte niečo sa do výživového doplnku pre oči EAGLE EYE zmestilo? Samozrejme.

Súčasťou každej kapsuly je aj Koenzým Q10. Jeho funkciou je predĺženie pôsobenia vitamínov v oku a pomáha pri ukladaní vitamínov na sietnici. Pôsobí teda ako ďalší prídavný motor pre vitamíny.

Metabolizmus sietnice rovnako potrebuje pracovať ako hodinky. Na jeho podporu sa do výživového doplnku pridáva aj zinok. Jeho koncentrácia je vysoká v oku samotnom ale najviac zastúpený je v dúhovke. Zinok je zároveň „spúšťačom“ pre viac ako 100 enzýmov vo vašom tele.

Podporte výživu svojich očí len za 0,5 € na deň s výživovým doplnkom EAGLE EYE LUTEIN. Ak sa rozhodnete pre balíček 5ks, môžete ušetriť až 15 €. Alebo inak povedané, k 4 krabičkám dostanete jeden ZDARMA.

25. februára 2021 Blog
3% zľava
Žiadna výhra
Skús šťastie nabudúce
2% zľava
2€ zľava
3% zľava
3€ zľava
Dnes nemáš štastie
Dnes je to bez výhry
Propomucil v spreji ZADARMO
1% zľava
Unlucky
Zatoč si kolesom a vyhraj!
Zadaj svoj email a zatoč si kolesom. Vytoč si zľavu na svoj nákup za jediný email
Pravidlá:
  • Môžeš zatočiť len raz
  • Kupóny sú platné pri nákupe nad 30 € na našom eshope