Inovatívne zdravotnícke pomôcky a výživové doplnky

+421 908 963 918     office@lunomedic.sk    

Vitamíny

Inovatívne lipozomálne vitamíny nechávajú zabudnúť na klasické C a D vitamíny v prášku, či tabletách a to vďaka mimoriadne účinnej vstrebateľnosti. Kým  doteraz zaužívané formy vitamínov mali účinnosť vstrebania len 20%, tak lipozomálna forma dosahuje až 90% vstrebania.

Zároveň sa nezaťažuje tráviaci systém a pečeň. Za všetkým stojí nová forma prepravy vitamínu do tela prostredníctvom lymfatického systému.
Lipozómy, čo sú molekuly tuku, bezpečne obalia účinnú látku ( vitamín) a účinne ho prenesú až do krvného obehu.

Výsledkom takto efektívneho prenosu je vyššia koncentrácia vitamínu v tele – až o 70%. Popri koncentrácii je dôležitá aj doba, počas ktorej je vitamín prítomný v tele. Na základe vedeckých štúdií sa naše vitamíny v tele „držia“ až dvojnásobne dlhší čas.

Zabudnite na klasické C-éčka a D-éčka. Prijímajte vitamíny skutočne efektívne a zabezpečte svojmu telu vyššiu a dlhotrvajúcu dávku vitamínov už od 0,27 € / deň.

ASCOLIP

Výživový doplnok - lipozomálny vitamín C

LEPŠÍ VITAMÍN C: veľmi dobré vstrebávanie vitamínu C, dvojnásobné predĺženie zotrvania vitamínu C v krvnom obehu, dosiahnutie vyššej koncentrácie vitamínu C v krvi o 70%, prenos vitamínu C do buniek v nezmenenej forme.

VITA-D-LIP

Výživový doplnok - lipozomálny vitamín D

NIELEN KEĎ CHÝBA SLNKO: Vysoká kvalita vitamínu D, správne množstvo vitamínu D, uľahčené preniknutie vitamínu D do orgánov/ tkanív, jednoduchšie vstrebávanie vitamínu D, prenos a uľahčené preniknutie vitamínu D do orgánov/tkanív.

3% zľava
Žiadna výhra
Skús šťastie nabudúce
2% zľava
2€ zľava
3% zľava
3€ zľava
Dnes nemáš štastie
Dnes je to bez výhry
Propomucil v spreji ZADARMO
1% zľava
Unlucky
Zatoč si kolesom a vyhraj!
Zadaj svoj email a zatoč si kolesom. Vytoč si zľavu na svoj nákup za jediný email
Pravidlá:
  • Môžeš zatočiť len raz
  • Kupóny sú platné pri nákupe nad 30 € na našom eshope