Inovatívne zdravotnícke pomôcky a výživové doplnky

O nás

Firma Lunomedic s.r.o. sa zaoberá predajom inovatívnych zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov od renomovaných zahraničných výrobcov a Slovenských výrobcov, ktoré sú vyrábané za prísnych kritérií.

Našou snahou prostredníctvom troch základných požiadaviek – obsah overených účinných látok, správne dávkovanie a odpovedajúca lieková forma – je prinášať pre Váš zdravý životný štýl to najlepšie čo príroda ponúka. Naši kvalifikovaní pracovníci sú v neustálom kontakte s lekármi a lekárňami v jednotlivých regiónoch – organizujú semináre.

Svoju pozíciu na slovenskom farmaceutickom trhu si udržiavame kvalitnými prírodnými výrobkami, servisom zákazníkom a ochotou inovovať.

Ponuka služieb

Lunomedic sk, s.r.o. je spoločnosť poskytujúca farmaceutickým spoločnostiam outsourcing medicínskych reprezentantov resp. kompletných obchodných tímov. To znamená komplexné riešenie prevádzky a fungujúceho systému obchodného tímu. Našim obchodným partnerom ponúkame kvalitnú implementáciu farmaceutických prípravkov a zaisťujeme ich neustály rast na slovenskom farmaceutickom trhu.

Ako vám môžeme pomôcť?

Naše dlhoročné skúsenosti z oblasti farmaceutického priemyslu nám umožňujú poskytnúť našim partnerom profesionálne zastúpenie a podporu predaja zverených produktov.

Prihláste sa na odber noviniek

Záleží nám na ochrane vašich údajov. Prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov.

lunamedic

Firma lunomedic, s.r.o. sa zaoberá predajom inovatívnych zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov od renomovaných slovenských a zahraničných výrobcov, ktoré sú vyrábané za prísnych kritérií. V produktoch sú používané tie najkvalitnejšie extrakty surovín, čím chceme zabezpečiť maximálnu kvalitu pre Vás.

Kontaktné údaje

© 2023 lunomedic.sk | Všetky práva vyhradené