Inovatívne zdravotnícke pomôcky a výživové doplnky

+421 908 963 918     office@lunomedic.sk    

  • Slovenčina
  • Čeština

O nás

Svoju pozíciu na slovenskom farmaceutickom trhu si udržiavame kvalitnými prírodnými výrobkami, servisom zákazníkom a ochotou inovovať.

Firma Lunomedic s.r.o. sa zaoberá predajom inovatívnych zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov od renomovaných zahraničných výrobcov a Slovenských výrobcov, ktoré sú vyrábané za prísnych kritérií.

Našou snahou prostredníctvom troch základných požiadaviek – obsah overených účinných látok, správne dávkovanie a odpovedajúca lieková forma – je prinášať pre Váš zdravý životný štýl to najlepšie čo príroda ponúka. Naši kvalifikovaní pracovníci sú v neustálom kontakte s lekármi a lekárňami v jednotlivých regiónoch – organizujú semináre.

PONUKA SLUŽIEB

Lunomedic sk, s.r.o. je spoločnosť poskytujúca farmaceutickým spoločnostiam outsourcing medicínskych reprezentantov resp. kompletných obchodných tímov.To znamená komplexné riešenie prevádzky a fungujúceho systému obchodného tímu. Našim obchodným partnerom ponúkame kvalitnú implementáciu farmaceutických prípravkov a zaisťujeme ich neustály rast na slovenskom farmaceutickom trhu.

Prečo s nami spolupracovaťAko vám môžeme pomôcť?

Naše dlhoročné skúsenosti z oblasti farmaceutického priemyslu nám umožňujú poskytnúť našim partnerom profesionálne zastúpenie a podporu predaja zverených produktov.

Chcete s nami spolupracovať? Volajte na telefónne číslo +421 908 963 918