Inovatívne zdravotnícke pomôcky a výživové doplnky

+421 908 963 918     office@lunomedic.sk     English English

PropoMucil kapsuly

6.00 

Obsah: 20ks

Dávkovanie:
Deti od 3 do 12 rokov: x 1 kapsula denne po jedle. Dospelí a deti nad 12 rokov: 3 x 1 – 2 kapsuly denne po jedle. V prípade potreby sa kapsula môže otvoriť a jej obsah vysypať do malej lyžice, zmiešať s malým množstvom vody a užiť priamo.

Kúpite v každej lekárni …

Nie je na sklade

Kategórie:
Popis

Popis

Výživový doplnok PropoMucil® 200 obsahuje dvojkombináciu N-acetylcysteínu a štandardizovaného extraktu propolisu. Odporúča sa pri respiračných, ale aj bakteriálnych ochoreniach pre deti i dospelých.
PropoMucil je jediný produkt obsahujúci prírodný propolis vyrobený a čistený inovatívnymi technikami, ktorý obsahuje čisto prírodný N-acetylcysteín. Ingrediencie sú 100% prírodné a bez alergénov, čo umožňuje pacientom produkt užívať aj dlhodobo.

PropoMucil vďaka svojmu inovatívnemu zloženiu pôsobí a účinkuje 2 krát.

Propolis bojuje s vírusmi, baktériami a plesňami v dýchacích cestách. Je to silný antioxidant a imunitný stimulant, ktorý posilňuje imunitu a znižuje oxidatívny stres. Propolis má taktiež antiseptický a anestetický účinok, čím znižuje bolesť pri chorobe a regeneruje mukóznu membránu úst.

N-acetylcysteín rýchlo rozpúšťa a uvoľňuje hlien z dýchacích ciest. Využíva sa pri akútnych a chronických zápaloch dýchacích ciest s produkciou hustého viskózneho sekrétu. N-aceltylcysteín sa správa ako antioxidantná látka, ktorá chráni bunky respiračného systému.

Upozornenie:
Použitie tohto produktu sa neodporúča u tehotných a dojčiacich žien a detí mladších ako 6 rokov. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. Výživový doplnok nemožno použiť ako náhradu za rozmanitú a vyváženú stravu. Produkt by nemali používať osoby alergické na niektorú zo zložiek, ako aj tí, ktorí trpia vredmi žalúdka alebo dvanástnika. Odporúča sa užívanie antibiotík najmenej 2 hodiny pred použitím PropoMucilu. Ak sa výrobok používa súbežne s nitroglycerínom, môže sa vyskytnúť bolesť hlavy ako vedľajší účinok. Ľudia, ktorí trpia astmou alebo majú poruchu dýchacích funkcií, by sa mali pred použitím PropoMucilu® 200 poradiť s lekárom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred svetlom.

Aktívne látky:
propolis, N-acetylcysteín, Propolis