Inovatívne zdravotnícke pomôcky a výživové doplnky

Keby ste toto vedeli o propolise, už nikdy by u vás nechýbal

Antibiotikum 21. storočia. Aj takto vedci označujú propolis, ktorý je tu s nami už praveku ale jeho účinky na ľudský organizmus objavujeme do dnes. Včely používajú túto voskovú zmes na opravu poškodenia úľa a sanitáciu svojho domova. Ak do úľa vojde nechcený nepriateľ, napr. jašterička a zahynie tam, práve propolis zabezpečí, že odhnívajúce telo neznehodnotí celý včelí chov – pôsobí ako látka na mumifikáciu.

Keď sme pri mumifikácii – už starovekí Egypťania používali propolis na mumifikáciu svojich vládcov.

Propolis má významné anestetické účinky. Zároveň pôsobí protizápalovo a bojuje s baktériami a zabraňuje ich množeniu.

Vo veľkej miere sa využíva napr. pri ekzémoch ale aj pri popáleninách alebo zubnom kaze. Po požití sa pacientom dostavuje zlepšenie pri chrípke, zápale pľúc, pri žalúdočných vredoch, ale aj pri trávení.

Jeho účinky sú aj stimulačné. Vďaka propolisu sa v tele začne so zvýšenou tvorbou protilátok, čo spôsobí väčšiu odolnosť voči chorobám.

Propolis sa skladá z viac ako 300 rôznych chemických zlúčenín, z ktorých mnohé sú veľmi zložité.

V dôsledku nadmerného predpisovania antibiotík na predpis sa vyvinuli mnohé druhy baktérií rezistentných na antibiotiká. Práve propolis vykazuje skvelé výsledky v boji s týmito rezistentnými baktériami.

Propolis sa až doteraz neodporúčal podávať ľuďom alergickým na včelie uštipnutie. Vďaka revolučnej extrakcii je ale možné dosiahnuť tzv. čistený propolis – bez alergénov.

Produkt Propomucil je 100% prírodný produkt bez alergénov a preto je vhodný pre úplne každého.

Jeho výsledky sú aj vedecky podložené, o čom si môžete prečítať ODBORNÚ ŠTÚDIU zo Slovenska.

Propomucil úspešne rozpúšťa a zároveň odstraňuje hlieny. V dýchacích cestách odstraňuje baktérie, vírusy a plesne.

Zároveň zabraňuje opakujúcej sa chrípke alebo prechladnutiu tým, že stimuluje imunitný systém, ktorý sa potom stáva odolnejší.

Mimoriadne dobre sa osvedčil aj pri zápale stredného ucha u detí, u ľudí s bronchitídou, u fajčiarov, a pri suchom aj produktívnom kašli. A taktiež u detí pri cystickej fibróze.

Jeho účinok je navyše posilnený o 100% prírodný N-acetylcysteín, ktorý sa na rozdiel od liekov, získava z prírodných zdrojov a nie je vyrábaný chemickou cestou.  N-acetylcysteín má na svedomí rýchlejší účinok propolisu. Rozpúšťa a uvoľňuje hlieny z dýchacích ciest.

Propomucil sa vyrába vo forme kapsúl, vrecúšok a sirupu pre deti ale aj dospelých.

Posilnite svoju imunitu v tomto období. Lebo kto neskúsil Propomucil, toho kašeľ stále dusil.

 

Prihláste sa na odber noviniek

Záleží nám na ochrane vašich údajov. Prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov.

lunamedic

Firma lunomedic, s.r.o. sa zaoberá predajom inovatívnych zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov od renomovaných slovenských a zahraničných výrobcov, ktoré sú vyrábané za prísnych kritérií. V produktoch sú používané tie najkvalitnejšie extrakty surovín, čím chceme zabezpečiť maximálnu kvalitu pre Vás.

Kontaktné údaje

© 2023 lunomedic.sk | Všetky práva vyhradené