Inovatívne zdravotnícke pomôcky a výživové doplnky

Sezóna chrípok – vsaďte na prírodný sirup na kašeľ

Opäť tu máme sezónu chrípok a iných respiračných ochorení. Oproti minulým rokom sa predpokladá silná vlna. Je to práve dôsledkom covidových opatrení. Nosenie rúšok výrazne znížilo chorobnosť ale na druhej strane je naša imunita v nevýhode – v podstate sa s novými kmeňmi chrípky ešte nestretlo.

Podpora imunity je aktuálne nevyhnutná. Deti nastúpili do škôl, ľudia už nepracujú toľko na home office-och.

Aký je najlepší sirup od kašľa pre deti?

Každý bude tvrdiť, že tej jeho výrobok je ten NAJ. Produktov na trhu je množstvo a vybrať si nie je jednoduché.

Skúsme na to ale ísť zdravým sedliackym rozumom.
V prvom rade asi nechceme deťom, alebo aj sebe, dávať do tela sirup, kde pri čítaní zloženia hrozí zauzlenie jazyka. Prírodné zloženie je povinná jazda. Samozrejme – ak je ochorenie vážnejšie a je potrebné nasadiť klasickú liečbu na odporúčanie doktora, je potrebné to rešpektovať a vybrať si lieky.

Pri klasických nachladnutiach, kašli, hlienoch, chrípke s miernym až stredne ťažkým priebehom ale pokojne môžete siahnuť po prírodných sirupoch.

Čo to znamená prírodné zloženie?

Toto slovné spojenie je niekedy používané ako marketingová „barlička“. Každý predsa chce dávať telu len čisté zložky. Na trhu už niekoľko rokov účinne pomáha Propomucil. Ten obsahuje 2 účinné prírodné zložky – čistený propolis a N-acetylcisteín (NAC).

propomucil-sirup-deti

Propolis pozná asi každý. Ide o produkt včeličiek. Jeho účinky sú známe už od starovekého Egypta a celé stáročia sa používa v tradičnej medicíne. Čo to ale znamená čistený?

Špeciálnym spracovaním je zbavený všetkých alergénov, takže je vhodný aj pre senzitívnych ľudí. Propolis je dodnes NAJSILNEJŠÍM prírodným antibiotikom, ktoré ľudstvo objavilo. Nič účinnejšie a prírodné teda na svete nenájdete. Toto je prvá zložka produktov Propomucil.

N-acetylcisteín (NAC) znie ako špeciálna chemická látka ale opak je pravdou. Za týmto komplikovaným názvom sa skrýva výťažok zo zdraviu prospešných fermentovaných baktérií.

NAC v Propomucile pomáha s uvoľňovaním hlienov v dýchacích cestách. Okrem toho má NAC celú radu ďalších pozitívnych účinkov – je účinný v boji proti covidu, má silné antioxidačné účinky, zvyšuje energiu, bojuje proti voľným radikálom. Zároveň zlepšuje kvalitu spánku a znižuje stres.

NAC je druhou účinnou zložkou v produktoch Propomucil. Kombinácia oboch predstavuje silnú zbraň voči sezónnej respiračnej chorobnosti.

Podľa informácií, ktoré máme, je Propomucil jediný na slovenskom trhu, ktorý obsahuje tieto dve vysokoúčinné látky v jednom produkte.

Najpopulárnejším produktom je suverénne Propomucil sirup pre detiPropomucil sirup ( určený aj pre dospelých ).

Ak hľadáte nielen prírodný ale aj mimoriadne účinný produkt v boji s kašľom, nachladnutím, či hlienom siahnite po Propomucile.

Prihláste sa na odber noviniek

Záleží nám na ochrane vašich údajov. Prečítajte si naše Zásady ochrany osobných údajov.

lunamedic

Firma lunomedic, s.r.o. sa zaoberá predajom inovatívnych zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov od renomovaných slovenských a zahraničných výrobcov, ktoré sú vyrábané za prísnych kritérií. V produktoch sú používané tie najkvalitnejšie extrakty surovín, čím chceme zabezpečiť maximálnu kvalitu pre Vás.

Kontaktné údaje

© 2023 lunomedic.sk | Všetky práva vyhradené